rasto

Guláš ultra

rasto | Vyše 80% mozgu tvorí kvapalina. U mnohých brzdová.

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
rasto
Detail Kaliňákovho odznaku
 
Daniel
Daniel | 11.1.2021 13:26

Zasli si po odznaky za Sorosom, ked uz "vedia" postup?

6.marec 2018 - „Vidím tu rukopis, ktorý je v strednej a východnej Európe pomerne silný. Za päť minút bolo všetko zorganizované, zrazu boli natlačené desaťtisíce odznakov,“ povedal v utorok Fico.

Čítajte viac: https://domov.s...su-odznaky.html


| 11.1.2021 13:28

Dpc to je len na slovensku mozne, korupcneho policajneho prezidenta ktory pod tarchou dokazov nenuniesol situaciu a rozhodol sa spachat samovrazdu nam tu ide opozicia pretlacat za martyra, a fakt sa najdu blbci co to zeru. Neuveritelne, tento Janosikovsky komplex slovakov - to je neskutocne dedicstvo minulosti. Staviame sochy kniezatam ktore titulujeme kralmi hoci kralmi nikdy neboli a robime z korupcnikov hrdinov ktorymi tiez nikdy neboli. Rovnako sa tu titulujeme... hoci sme sprosti jak vrece so zemiakmi(prepac vrece so zemiakmi).

A nakoniec.. hen tu cez hranice v rakusku sa zisti ze si politicka kupila titul na slovensku - lusk.. a uz tam nieje. U nas... lusk a vsetci od premiera az po .. neviem koho tu sedia jak sekundovym lepidlom prilepeni... toz kultura jak 100 rokov za opicami (sorry opice)


moses
moses | 12.1.2021 01:24

proste sedlaci :D


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader