rasto

Guláš ultra

rasto | Vyše 80% mozgu tvorí kvapalina. U mnohých brzdová.

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
rasto
Flákači z covid oddelenia
 
| 11.1.2021 12:34

Ak by sa väčšina ludí snažila žiť zdravšie, zdravotníci by nemuseli hasiť následky. Toto sú fakt "vtipy" na úrovni nepochopenia základných vecí ako je príčina -> následok.
.
Je úbohé vysmievať sa niekomu. Ak raz toršku dospejete, možno pochopíte, že od väčšiny ludí sa môžete niečo naučiť alebo dozvedieť.
.
Keď si robíte posmech z vládnej moci, tak ok - tá rozhoduje o veciach a často nekompetentne. Ale robiť si srandu z človeka čo sa reálne snaží úkázať ako veci robiť lepšie - a zadarmo ... to je úbohé.


faka
faka | 11.1.2021 18:35

Každý, kto sa snaží ponúkať aj iné riešenia, ako nezmyselné "atómové bomby", je terčom útokov a posielajú ho kopať hroby, alebo ísť obsluhovať ventilátor. To len ukazuje na chabú inteligenciu covidiotov a rúškarskych panikárov.
Zrejme si myslia, že keď budeme všetci, celých 5 miliónov, stáť pri tých ventilátorch a stláčať gombíky, tak konečne vyhrajeme.


prevot
prevot | 11.1.2021 19:29

Ale tie vitamíny majú fakt väčší zmysel ako ruska...moji rodičia (70r)sa nakazili v čakárni u lekára,kde všetci mali ruska,a dali to vďaka tomu že už od jari poctivo berú d, c vit Zn, se atď samozrejme pohyb na čerstvom vzduchu


Nathanael
Nathanael | 14.1.2021 19:36

Prevot: Ja hlavne neviem, aký zmysel má porovnávať, čo má väčší zmysel, keď jedno druhémú nijak neodporuje a naopak sa dopĺňajú, keďže rúška majú za cieľ nenakaziť sa a nenakaziť druhých, kým to ostatné je prospešné covid necovid a pomáha, keď sa napriek všetkému nakazíš. A keďže nikto nikomu negarantuje, aký priebeh bude u neho covid mať a nikto nemá istotu, že to zvládne v pohode, je vždy lepšie nenakaziť sa vôbec...


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader